Ücretsiz Uzlaştırma Sınavına Çalışma Kitabı

Uzlaştırma sınavını merakla bekleyen uzlaştırmacı adayları uzlaştırma sınavına çalışmak için uzlaştırma çalışma kitabı ve döküman arayışına girmişlerdir. Size aşağıda kitabın linkini vereceğim. Özellikle uzlaştırmacı sınav siteminde yapılan değişiklik nedeniyle sınavın daha rekabetli geçeceğini tahmin etmekteyiz.

Uzlaştırmacı sınav sisteminde yapılan değişiklik yazımızda da belirttiğim gibi uzlaştırmacı sınavında sadece 70 puan almak yeterli olmayacak. Bu sebepten sıralamaya girmek için adaylar sınav çalışmalarına biraz daha önem göstermeye başladılar. Tabiki sınavın tarihi de henüz belli olmadı. 2018 yılında yapılan ilk sınav tarihini baz alarak bir tahminde bulunuyoruz ancak net tarih henüz belli olmadı. Bu konuyu merak edenler 2020 uzlaştırmacı sınavı ne zaman olacak ? yazımıza da gözatabilir.. PDF linki yazının en altında…Çalışma kitabı olarak Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı’nın Ceza Muhakemesi Hukukunda Uzlaştırmacı Eğitim Kitabını aşağıda verdiğim linke tıklayıp PDF olarak indirebilirisiniz. Sınava çalışma dökümanı bulunmayan yada nerden başlayayım diye düşünen kişiler bu PDF‘yi indirebilirler. Uzlaştırmacı sınav soruları bu kitaba göre hazırlanmaktadır. Uzlaştırmacı sınava girecek ve çalışacak herkese şimdiden başarılar diliyorum.. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Uzlaştırmacı Eğitim Kitabını PDF İndir

Buraya Tıklayarak Bizi Facebook sayfamızdan da takip edip güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz…

Pdf açıldıktan sonra aşağıdaki resimde kırmızı ile işaretli yere tılayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz..Bunlar da İlginizi Çekebilir
2020 Uzlaştırmacılık Yenileme Eğitimi
E-Devlet Üzerinden 3 Adımla Kredi Dosya Masrafını Geri Alma
Uzlaştırma Sınav Başvuruları Ne zaman?
2020 Bilirkişilik Başvuruları Ne Zaman ?
Uzlaştırma Sınavında Başarı Sistemi Değişti

7 thoughts on “Ücretsiz Uzlaştırma Sınavına Çalışma Kitabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir