Uzlaştırmacılık

2020 Uzlaştırmacılık Sınavı Ne Zaman?

Merhaba arkadaşlar 2020 Uzlaştırma sınavı ve sınav başvuru tarihleri herkes tarafından çok merak edilmektedir. İlk defa uzlaştırmacılık yapacak kişilerin daha da merakla beklediği uzlaştırma sınavları henüz açıklanmadı ancak 2018 yılında yapılan sınav tarihine kıyas yaparak bu sınav tarihini tahmin edebiliriz.

2020 Uzlaştırmacılık Sınavı Tahmini

2018 yılında uzlaştırmacı sınavı 11 Mart’da olmuştur. Bu da yeni sınavın Şubat yada Mart aylarında olma ihtimalini göstermektedir. 2020 Uzlaştırma sınavı ilk yapılana göre daha zor olacağa benziyor. Çünkü resmi gazetede yayınlana göre sınav sisteminde değişiklik olmuştur. Bunun detaylarını öğrenmek için yeni uzlaştırma sınav sistemi yazıma da göz atabilirsiniz.

2020 Uzlaştırmacılık Sınav Soruları Zorluk Derecesi

Yeni uzlaştırma sınav sistemi yazımda da belirtiğim gibi artık uzlaştırmacı olmak için 70 puan yeterli olmayacak. 2020 senesinde uzlaştırmacı sınavına girecek kişi sayısı önceki yıla göre daha fazla olacağından ve sadece 70 puan almanın yeterli olmaması da buna eklendiğinde sınav daha zor olacağa benziyor.. Ek gelir elde etmek için istenilen ve bunun yanında sosyal bir sorumluluk yerine de geçen uzlaştırmacılık artık biraz daha zorlaşacak gibi.. 2020 uzlaştırmacılık ücretleri henüz açıklanmamakla beraber 2018-2019 yıllarına ait verilerle hazırladığım tahmini 2020 uzlaştırmacılık ücretleri ne kadar olur yazıma da göz atabilirsiniz. Sınava girecek olan herkese başarılar diliyorum..Bunlar da İlginizi Çekebilir
Ücretsiz Uzlaştırmacı Çalışma Kitabını PDF İndir
Uzlaştırma Sınav Başvuruları Ne zaman?
2020 Bilirkişilik Başvuruları Ne Zaman ?
Uzlaştırma Sınavında Başarı Sistemi Değişti

One thought on “2020 Uzlaştırmacılık Sınavı Ne Zaman?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir