1 Milyon Yazılımcı Projesine Başvuru Nasıl Yapılır ?

1 Milyon Yazılımcı Projesi adıyla başlayan bu yeni çalışma, bilişim teknolojileri alanında bilgi sahibi olan yada merakı olup kendine güzel bir iş alanı oluşturma hayali kuran kişiler içinde çok güzel bir fırsat olarak görünüyor. Peki 1 Milyon Yazılımcı Projesine nasıl başvurulur ? 1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru kılavuzu indirme ve 1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru linkini sizlerle paylaşacağız.

1 Miyon yazılımcı projesi ile bir çok alanda eğitimlerin hazırlandığı belirtilmiştir. Bu eğitimleri incelediğimizde bilgisayar sistemleri, big data, bilgisayar programcılığı, web programcılığı, php,C#,python gibi dillerin eğitimleri de bulunmaktadır. Bu ve bunlara benzer bir çok eğitimin bulunduğu sistemde kullanıcılar kendilerinin istedikleri ve belirledikleri eğitimleri alabilirler. Özellikle yazılıma ilgi duyanlar için oldukça faydalı olarak görünen bu sistem eğer düzgün şekilde işlemeye başlarsa 1 Milyon Yazılımcı Projesinde eğitim alan kişiler üretkenlik kazanabilir diye düşünüyoruz. Şimdi başvuru kılavuzu ve başvuru linkine erişime bakalım.

1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru Linki

1 Milyon Yazılımcı Projesine başvuru yapmak isteyenler vereceğim bu linkten kaydolabilirler. Kayıt işlemini tamamlayan kullanıcılar mail adreslerine gelen aktivasyon linki ile hesaplarını aktif etmektedirler. Aktivasyon mailinin gelmesi biraz zaman alabiliyor bu yüzden biraz beklemekte fayda var. 1 Miyon Yazılımcı Projesi kaydolma linki https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/ozgecmis/kayit-ol

1 Milyon Yazılımcı Projesi Giriş Linki

Programa kayıt olan kişiler buradaki linke tıklayarak sisteme giriş yapabilir ve derslere göz atabilirler. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler aşağıdaki 1 Milyon Yazılımcı Projesi Kılavuzuna tıklayıp inceleme yapabilirler.

1 Milyon Yazılımcı Projesi Kılavuzu İndir

Bu proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için buradaki linke tıklayarak kılavuzu indirebilirsiniz. 1 Milyon Yazılımcı Projesi Kılavuzu İndir

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir

AÖF Web Tasarım Ve Kodlamadan DGS ile Mühendisliğe Geçiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir