HP Laserjet Color 477 59.F0 Hatası

59.F0 Hatası Çözümü

Hp Laserjet 477 yazıcının ekranında 59.F0 yazısı çıkıyor ve yeniden başlatsanız bile geçmiyor ise çözümünü çok basit ve sizlere şimdi anlatacağım.

Yukardaki resimdeki gibi hata alıyorsanız size vereceğim bu linkimizden programı indiriyorsunuz. İndirdiğiniz programı boş bir flas belleğe yükleyin ancak Flas belleğinizin dosya türünü NTFS ise eğer FAT‘a çevirip indirdiğiniz dosyayı içine atın aksi taktirde yazıcı flas belleği okuyamaz. Flas belleği yazıcınızın USB portuna takın. Ana ekranınız geldikten sonra USB modülüne tıklayıp flas belleğin içini açın içine attığınız veriye tıklayın Karşınıza yazılım güncelleniyor gibi bir yazı çıkacak sorun çözülecek ve çıktı alabileceksiniz. Eğer bu şekilde olmazsa yazıcınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin sorununuz %90 çözülecektir.

Eğer bunu yapmanıza rağmen sorun düzelmez ise donanımsal sorununuz olabilir. Ben bu hatayı Hp’nin kendi servisinden öğrenerek yukarda size anlattığım şekilde çözdüm. Bu hatayı anlattığım şekilde çözüp yazıcı servis ücreti ödemekten kurtulduysanız yazımızın en altında yorum bölümüne sorunu çözmenizle ilgili yorum yapıp küçük bir destek sağlayabilirsiniz. Faydalı olduysam ne mutlu..

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

E-Devlet Üzerinden 3 Adımla Kredi Dosya Masrafını Geri Alma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir