GenelSağlıkYaşam

Doktorların Hastalığa Bulamadığı Çözümü Tesisatçı Buldu

Yıllardır çare bulunamayan hastalığı için onlara teşekkür etti. 2 Tesisatçı hayatını değiştirdi. Kathi Wilson isimli bayan sürekli bir hastalıktan şikayetçiydi. Bu şikayetlerini farklı birçok doktora iletti.

41 yaşındaki Kathi Wilson şikayetleri doktorlarla görüşmesine rağmen teşhis edilemedi ve rahatsızlığı devam etti.

Bir süre sonra kadının hastalığı ilerledi ve yataktan kalkamaz bir hale geldi. Yaşadığı hastalık sonucunda kendini sürekli yorgun hissediyordu ve neredeyse gününün tamamını evde geçiriyordu.

Wilson bu hastalığı on yıldır yaşıyordu ve araştırmalara rağmen teşhis koyulamamıştı. Ancak kadının hiç beklemediği anda ve beklenmedik bir biçimde sorunu çözüldü.

Bu çözümü sağlayan ne doktorların söylediği oldu ne de kullandığı pahalı ilaçlar.

İki Tesisatçının Koyduğu Teşhis

Hastalığa çareyi evine gelen iki tesisatçı buldu.

Kathi evindeki eskiyen şofbenini değiştirmeye karar verdi. Biri elektrikçi diğeri tesisatçı olan iki adam hemen işe koyuldular ancak tam o esnada şaşılacak birşeyle karşılaştılar. Kathi’nin şofbeni doğru monte edilmediğinden on yıldır evine gaz sızdırıyordu. Bunu fark eden tesisatçılar çok şaşırdılar ve ev sahibine bu durumu ilettiler. Bunu öğrenen Kathi’nin hayatı değişti.

Yıllardır çok inceden sızan gaz kaçağı kadının rahatsızlığının sebebini açıklıyordu. Kadın bunu bir rastlantı sonucu teşhis eden iki tesisatçıya sarılarak teşekkür etti.Suç şofbeni yıllar önce yanlış monte eden tesisat ustalarında mı yoksa hastalığı teşhis edemeyen doktorlarda mı bilemedik.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir