Açıköğretim Final Sınavı Tarihleri Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, vize sınavlarını korona virüsü sebebiyle online olarak internet tabanlı ortamlarda yapmıştı. Final sınavlarının da İnternet üzerinden yapılacağı bir süre önce yine Açıköğretim Fakültesi tarafından duyrulmuştu. Açıköğretim final sınavı başlangıç tarihleri ve bitiş tarihleri ne zaman, açıklamaya bakarak gelin bunu öğrenelim.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, final sınavlarının başlangıç ve bitiş tarihlerini açıkladı. İnternet üzerinden olacak final sınavlarının tarihleri Aöf’ten yapılan açıklamaya göre şöyle belirlendi:

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Sınav Giriş Sistemi 24 Haziran’dan başlayarak 8 Temmuz 23.59’a kadar erişime açık olacaktır. Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Şeklinde bir açıklama yapılmıştır. İnternet üzerinden online olarak yapılacak olan Aöf bahar dönemi sınavları vize sınavlarında olduğu gibi aynı sistemle devam edecektir. Yukarıda verilen sınav tarihi bilgileri Aöf öğrencilerinin sisteme kayıtlı mail adreslerine de bilgi olarak gönderilmiştir. Şimdiden Açıköğretim sınavına girecek herkese başarılar dileriz…

Bizi İnstagram Sayfamızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

Bu Yazımız da İlginizi Çekebilir

2020 Yılı DGS Bilgisayar Mühendisliğine Geçiş Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.